Elektro údržba, až 31.000Kč - ranní 6-14:30; NE Automotive - perspektivní závod!

Lokalita: Ústecký kraj (Klášterec nad Ohří)

Odměna: 24 800 - 31 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Malá Klára

klara.mala@hofmann-personal.cz

+420 725 960 656

Popis pozice

Elektro údržba

Požadavky

  • SOU elektro, min. vyhl. 50/§5, 6 výhodou
  • zkušenosti

Nabídka

NÁSTUP DO KMENE SPOLEČNOSTI
Ranní 6-14:30

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny Sick days
  • stravenky 110 Kč (50% příspěvek od zaměstnavatele)
  • po ZD Flexi Pass 200 Kč/ měsíc
  • 155 Kč/hod.
  • po ZD příspěvek na pezijko - 1% z HM
  • po ZD měsíční prémie až 20%
  • příplatek za prostředí 9Kč/hod.