Kvalitář s více volnem mezi směnami - až 30 000 Kč/měs.!

Lokalita: Jihomoravský kraj (Brno)

Odměna: 25 - 30 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Jelínková Kateřina

katerina.jelinkova@hofmann-personal.cz

+420 725 919 905

Do lakovny hledáme zaměstnance na výstupní kontrolu, kteří budou především provádět kontrolu lakovaných dílů.

Popis pozice

  • kontrola drobných dílců a dveřních rámů,
  • zabezpečování kontroly jakosti
  • podpora při provádění auditů, ať už externích nebo interních

Požadavky

  • praxe v oboru řízení jakosti nebo strojírenství
  • orientace ve čtení výkresové dokumentace
  • praxe s kontrolou z předchozího zaměstnání
  • znalost práce na PC (SAP výhodou)

Nabídka

  • mzdu min. 25.000 Kč/měs. - 30.000 Kč/měs.
  • více volna mezi směnami (práce na 11 hodin/den)
  • stravenky za každý odpracovaný den
  • týden volna navíc po zapracování se
  • bonus do výše 3800 Kč/měs.
  • doprava zdarma do práce i z práce
  • příplatky za práci o víkendu/v noci/přesčas nad rámec zákoníku práce