PLC Engineer

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Špringlová Marika

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Popis pozice

Co bude náplní práce PLC Engineera?

  • Podporujte údržbu a techniky PLC, minimalizuje poruchy
  • Podporuje výrobní proces týkající se operačních systémů
  • Podílí se na analýze poruch strojů a zařízení
  • Správa CMMS (počítačový systém řízení údržby) - PROFYLAX
  • Zajišťuje školení techniků PLC, týmu údržby a zaměstnanců netechnických oddělení
  • Tvoří manuály a školicí dokumenty (e-learningový systém)
  • Vytváří a vylepšujte programy PLC, HMI a robotů (Fanuc)
  • Spolupracujte na plánu preventivní údržby
  • Spolupracujte s dodavateli a s kolegy z jiných oddělení na konstrukci a uvedení nového zařízení do provozu
  • Udržujte veškerou dokumentaci aktualizovanou
  • Seřizuje a diagnostikujte senzory
  • Řeší náhradní díly
  • Vytvářejte a udržujte podpůrné systémy
  • Vytváří a upravuje interní standardy

Požadavky

  • VŠ elektrotechnického zaměření (Řídící technika, Automatizace)
  • Kvalifikace v elektrotechnice (alespoň vyhl. 50 §6)
  • Praxe jako elektrotechnický technik nebo technik uvádějící do provozu
  • Znalost čtení, úpravy a tvorba technické dokumentace, programování SIMATIC S7 a znalosti Profinetu
  • Ochota vzít odpolední nebo noční směnu, pokud je to naléhavě nutné
  • Znalost MS SQL, C # a FANUC výhodou
  • Znalost angličtiny na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativnost, odpovědnost
  • Analytické schopnosti
  • Ochota naučit se nové věci

Nabídka

  • Motivační platové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Penzijní připojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Závodní stravování
  • Firemní společenské akce
  • Přátelský kolektiv a další výhody
  • Nástup přímo pod firmu do kmene