Svářeč – příspěvek na dopravu!

Lokalita: Olomoucký kraj (Okres Přerov)

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Süsserová Lucie

lucie.suesserova@hofmann-personal.cz

+420 724 396 359

Popis pozice

Do strojírenské výroby hledáme šikovné montéry, kteří vlastní svářečský průkaz. Námplní práce bude montáž strojních zařízení a svařování dílů.

Práce je na jednu/dvě směny – dle domluvy.

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Svářečský průkaz
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Zručnost a odpovědnost

Nabídka

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc – tedy 25 dnů
  • Příspěvek na stravování, na dopravu, na penzijní připojištění, poukázky
  • Firemní akce
  • Možnost dalšího vzdělávání