Obsluha a seřizování strojů

Lokalita: Plzeňský kraj (Stříbro)

Odměna: 19 452 - 29 291 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Michaela Auervek

michaela.auervek@hofmann-personal.cz

+420 725 877 116

Popis pozice

  • Obsluha a seřizování strojů

Požadavky

  • Manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Vyučení v technických oborech výhodou
  • Praxe ve strojírenské výrobě výhodou (broušení, obsluha a seřizování strojírenských zařízení apod.)

Nabídka

  • Od 19 452 Kč/měs.
  • Fixní příplatek 500,- Kč
  • Týdenní zálohy
  • Bonus za produktivitu až 4 500,- Kč, bonus za neabsenci 1 000,- Kč
  • 80 Kč stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na ubytování