HR konzultant/ administrátor systému

Hledáš příležitost v lidských zdrojích? Baví Tě nábor, tvoření inzerátů, komunikace s lidmi, ale také administrativa spojené s pracovními poměry, příprava podkladů pro vyřizování pracovních povolení, atd? U nás zažiješ všechno :-)

Jsme agentura, která má rodinné zázemí a nabídneme Ti prostor pro realizaci.

Popis pozice

Vaším úkolem bude:

  • řízení náboru, výběru, testování a nástupů agenturních zaměstnanců pro našeho klienta,
  • administrace systému pro nábor a evidenci zaměstnanců a plánování směn,
  • operativní řešení požadavků klienta a jednání s dalšími spolupracujícími agenturami práce,
  • reporty, statistiky a poklady dle požadavků klienta.

Požadavky

  • SŠ vzdělání zakončené maturitou,
  • AJ komunikativně,
  • velmi dobrou znalost práce na PC (Excel a Word)
  • aktivní řidič (sk. B),
  • základní orientaci v pracovním právu a agenturním zaměstnávání,
  • výborné komunikační schopnosti, samostatnost, časovou flexibilitu a schopnost přijmout zodpovědnost,

  • zázemí zavedené stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu,
  • zajímavá mzda,
  • mobilní telefon + notebook,
  • příspěvek na stravování,
  • 25 dnů dovolené,
  • jazykové a odborné kurzy, věrnostní bonusy a další benefity.

Vaše kontaktní osoba

Lucie Persichová

Neváhejte a přihlaste se ještě dnes. Vaše dotazy rádi zodpovíme telefonicky nebo emailem.