Manipulační dělník ve skladu do Mošnova (v blízkosti vlakové zastávky)

Lokalita: Moravskoslezský kraj (Ostrava)

Odměna: 110 - 110 Kč/hod

Vaše kontaktní osoba

Neverová Irina

irina.neverova@hofmann-personal.cz

+420 702 242 173

Popis pozice

Manipulační dělník ve skladu (bez VZV), jedná se o fyzicky náročnou práci.
Stěhování skladu.
Od období 4.11.2019 - 30.11.2019 ( 4 týdnů).
Pracovní doba: 7:15 – 15:15, po -pá
DPČ.

Požadavky

Fyzickou zdatnost a zručnost.

Nabídka

Mzda – 110,-/hod (hrubého)

Máte zájem?
Pošlete nám stručný životopis.

Další pozice...

Krátkodobá brigáda do skladu bez VZV :-)

Jihomoravský kraj (Brno) | 1. listopad 2019 | 105 - 105 Kč/hod

Koordinátor logistiky skladu

Plzeňský kraj | 3. prosinec 2019 | dohodou

Manipulant ve skladu léčiv

Liberecký kraj (Liberec I - Staré Město) | 4. prosinec 2019 | dohodou

Manipulant ve skladu léčiv - brigáda na zavolání

Liberecký kraj (Liberec I - Staré Město) | 4. prosinec 2019 | 97 - 97 Kč/hod

Vedoucí týmu ve skladu

Plzeňský kraj (Nová Hospoda) | 28. listopad 2019 | dohodou

Montážní dělník/ce

Jihočeský kraj | 26. září 2019 | dohodou