Směnový mistr

Lokalita: Královéhradecký kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Martin Holata

martin.holata@hofmann-personal.cz

+420 702 229 705

Pro nadnárodní společnost, která je čelním představitel v designu, vývoji, logistice a výrobě interiérových dílů pro automobilový průmysl hledáme mistra výroby.

Popis pozice

  • Podílí se na řízení svěřeného provozu
  • Vede Vedoucí výrobních týmů a tým seřizovačů
  • Spolupracuje s provozním technologem a specialistou kvality
  • Zodpovídá za plnění plánu výroby
  • Zodpovídá za efektivní využívání strojů, materiálu a personálních zdrojů
  • V případě problémů zodpovídá za identifikaci příčin a jejich odstranění
  • Zpracovává hlášení a reporty za svěřenou oblast
  • Podílí se na kontinuálním zlepšování procesů

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na podobné pozici v automotive min. 2 roky
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Komunikativní, energickou osobnost
  • Týmového ducha
  • Dobrou znalost práce na PC
  • ŘP sk. B

  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
  • 5 týdnů dovolené