Disponent nákupu

Lokalita: Královéhradecký kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Holata Martin

martin.holata@hofmann-personal.cz

+420 702 229 705

Pro nadnárodní společnost, která je čelním představitel v designu, vývoji, logistice a výrobě interiérových dílů pro automobilový průmysl hledáme specialistu logistických procesů.

Popis pozice

Koordinace aktivit týmu logistiky
Nastavení systémů pro nové materiály a výrobky
Vývoj obalů (dodavatelské, interní, zákaznické)
Nastavení logistických toků v závodě
Plánování výroby
Komunikace se zákazníkem
Řízení priorit výroby dle potřeb zákazníka
Nastavení procesů komunikace a plánování
Spolupráce se členy projektového týmu pro jiné oblasti
Příprava prostorového rozvržení výroby s ohledem na zásobování

Požadavky

Min. střední odborné vzdělání technického směru
Zkušenosti v automotive oblasti logistiky min. 3 roky
Znalost komunikativní AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
Výbornou znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP
Znalost MRP, EDI, KAIZEN, ERPII, BOM
ŘP skupiny B
Schopnost a ochotu učit se novým věcem

Různorodou a zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí
Přátelský kolektiv
Zajímavé finanční ohodnocení
Kvalitní zaškolení
5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity
Chutné závodní stravování
Notebook a mobilní telefon jsou samozřejmostí
Osobnostní a odborný rozvoj
Spoustu zábavných firemních akcí během roku