Obsluha stroje

Lokalita: Plzeňský kraj (Stříbro)

Odměna: 24 - 30 000 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Langová Jana

jana.langova@hofmann-personal.cz

+420 733 641 993

Popis pozice

  • Nastavení a provoz stroje
  • Zajištění chodu stroje
  • Udržovat technický stav stroje

Požadavky

  • Smysl pro detail
  • Schopnost řešení problémů
  • Schopnost pracovat dle specifikací
  • Zkušenosti z průmyslových odvětví výhodou
  • Týmový hráč
  • Manuální zručnost
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Nabídka

  • Mzdu od 24.000,-/měs.
  • Nástup přímo do kmene
  • 80 Kč stravenka
  • Příspěvek na dopravu, příplatky za směnnost
  • Bonus na dovolenou a vánoce, 25 dní dovolené
  • Čtvrtletní bonus
  • Firemní akce