Nástrojař/ka

Lokalita: Plzeňský kraj

Odměna: dohodou

Vaše kontaktní osoba

Špringlová Marika

marika.springlova@hofmann-personal.cz

+420 602 119 523

Pro významného zákazníka, hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici Nástrojař.

Jedná se o pracovní pozici ve zcela novém výrobním závodě ve Stříbře s plně automatizovanou výrobou a moderní technologií.

Popis pozice

Co bude náplní práce?

  • Odpovědnost za údržbu a kontrolu nástrojů
  • Zkontrolovat a vyhodnotit nástroje, identifikovat vady.
  • Vydávat a vést záznamy o výměně nástrojů.
  • Spolupracovat s výrobními odděleními, pokud jde o optimalizaci spotřeby nástrojů, snížení znehodnocení a technickou podporu.
  • Udržovat požadovanou úroveň zásob nástrojů a spravovat rotaci nástrojů.

Požadavky

  • Technické vzdělání
  • Praxe na podobné pozici ve výrobním prostředí
  • Smysl pro detail
  • Znalost nástrojů a materiálů
  • Schopnost řešit problémy
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Obecné znalosti údržby
  • Silné technické znalosti
  • Znalost BOZP a požární ochrany
  • Znalost MS Office
  • Práce na 2 směny (ranní a odpolední, 5 dní v týdnu po-pá)

Nabídka

  • Adekvátní finanční ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • 10% čtvrtletní bonus
  • Vánoční / dovolenkový bonus - 50% základního platu s 25% splatným v červnu a 25% v prosinci
  • Příspěvek na dopravu 3 Kč/km (hrazeny obě cesty, do zaměstnání i zpět domů) – při dojíždění nad 10 km
  • Stravenky 80,-Kč/den
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Firemní akce
  • Nástup přímo pod firmu do kmene