Běželi jsme Run Czech v Praze

14. červen 2018

Za horkého letního počasí se 14. 6. 2017 konala na pražském výstavišti v Holešovicích běžecká štafeta Run Czech 4 x 5 km. Běželo celkem 714 týmů po 4 závodnících a Hofmann byl u toho. Atmosféra byla naprosto nezapomenutelná a přátelská, lidé všech věkových kategorií, sportovci i hendikepovaní měli společný cíl. A tím nebyl nejlepší čas, ale radost z pohybu.

Běželi jsme Run Czech v PrazeBěželi jsme Run Czech v Praze

První běžely krátké závody Bambiny Run děti do 6 let. V 18:00 hodin zazněly místo výstřelu tóny Smetanovy Vltavy a první kolo bylo odstartováno. Měly jsme 3 týmy a podaly jsme obdivuhodné výkony. Sice nejsme žádní profíci, ale většina z nás zvládla 5 km pod hranicí 30 minut.

Závodu se účastnily jak sportovní týmy, tak i týmy různých firem z celé republiky. Byla ale slyšet hojně i angličtina a němčina, takže závod měl i mezinárodní rozměr.

Run Czech měl perfektní organizaci a nechyběl ani piknik a koncert dvou kapel open air na závěr. Zkrátka úžasný den ve znamení sportu, kultury a dobré nálady.

Těšíme se na další ročník a na nové výzvy!