Hofmann News přináší informace o aktuálním vývoji nezaměstnanosti a dalších novinkách z pracovního trhu a HR přímo do vašeho emailu. Tuto službu už využívá přes 300 personalistů a HR manažerů z celé ČR.

Pro odběr našeho newsletteru stačí vyplnit jednoduchý formulář!

Chci odebírat HOFMANN NEWS

* indicates required

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely evidování mé osoby a nabízení pracovních příležitostí personální agenturou HOFMANN WIZARD s.r.o., IČO: 25236016, Prešovská 201/4, Plzeň, Vnitřní Město. Souhlas uděluji na dobu 5 let od udělení souhlasu, příp. do odvolání tohoto souhlasu. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále zaměstnavatelům, jejichž nabízená pozice odpovídá mnou hledané práci, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování. Souhlas se zpracováním osobních údajů mohu kdykoliv odvolat.

Odebírání newsletteru můžete kdykoliv zrušit kliknutím na odkaz na konci emailu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete na našem webu.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.