Naše služby

Zprostředkování personálu

Najdeme vám vhodného kandidáta na danou pracovní pozici. Během procesu náboru kontaktujeme a informujeme potenciální uchazeče a prezentujeme jim pracovní nabídky. Výhodou je úspora času pro interní personalisty, předvýběr a motivace vhodných kandidátů a aktivní a individuální přístup ke klientům i uchazečům. Kandidát se stane Vaším přímým zaměstnancem.

Agenturní zaměstnávání

Nabízíme komplexní řešení pro zaměstnání pracovníků formou dočasného přidělení do vaší firmy. Zatímco vy přiděleného zaměstnance přímo řídíte, my se postaráme o veškerou administrativu spojenou s procesem náboru včetně uzavření pracovní smlouvy, zajištění lékařské prohlídky a ochranných pomůcek, vyplácení odměny za práci, vyřizování neschopenek či administrativy spojené s případnými úrazy a pravidelnou komunikaci s pracovníky.

Zajištění zaměstnanců i mimo EU

Nedostatek lokálních kandidátů umíme na vybrané pozice řešit náborem ze zahraničí. Zajistíme pro vás vyhledání, testování, zprocesování kandidátů, vyřízení víz, ubytování pracovníků, dopravu na místo určení v ČR, komunikaci s pracovníky a péči o ně, monitorování platnosti dokumentů souvisejících s vízy a další služby.

Výhody pro uchazeče


Individuální přístup

Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a postaráme se o vás s maximální péčí, protože věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na spokojenost a úspěch našich pracovníků.

Spravedlivé mzdové podmínky

Zaručíme Vám stejné pracovní podmínky a odměnu, jako mají kmenový zaměstnanci klienta na stejné pozici. Do této odměny se počítá jak mzda, tak například stravné či délka dovolené.

Široká síť kontaktů

Máme 11 poboček po celé České repulice a širokou síť kontaktů na straně zaměstnavatelů. Nabízíme stovky pracovních pozic napříč všemi obory včetně kariérního poradenství.

Novinky z našeho blogu

Certifikace a ocenění

Získali jsme řadu ocenění

Hofmann v médiích


<p>Na téma změny zákoníku práce a flexibility pracovního trhu diskutovala živě v ČT 24 Gabriela Hrbáčková, ředitelka Hofmann Personal a členka představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR).</p>
<p>Poslechněte si celý rozhovor od 12:30 min.</p>

Česká televize

31. leden 2024

Na téma změny zákoníku práce a flexibility pracovního trhu diskutovala živě v ČT 24 Gabriela Hrbáčková, ředitelka Hofmann Personal a členka představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR).

Poslechněte si celý rozhovor od 12:30 min.

Zobrazit více
<p>Živě ČT24: AMSP ČR ke změnám Zákoníku práce – snadnější propuštění lidí a (zatím) nesmiřitelné názory zaměstnavatelů a odborů Gabriela Hrbáčková, členka představenstva AMSP ČR a ředitelka personální agentury Hofmann Personal Česká republika</p>

AMSP ČR

31. leden 2024

Živě ČT24: AMSP ČR ke změnám Zákoníku práce – snadnější propuštění lidí a (zatím) nesmiřitelné názory zaměstnavatelů a odborů Gabriela Hrbáčková, členka představenstva AMSP ČR a ředitelka personální agentury Hofmann Personal Česká republika

Zobrazit více
<p>Nový kongres: Pracovní právo a personalistika 2024</p>
<p>Není obvyklé, aby se na jednom místě sešli ti nejlepší odborníci na oblast pracovního práva a personalistiky, se kterými Studio W navázalo za 30 let svého působení spolupráci. </p>
<p>Těšte se na přednášející, mezi kterými vystoupí také Gabriela Hrbáčková, ředitelka personální agentury Hofmann Personal. </p>

HR News

30. leden 2024

Nový kongres: Pracovní právo a personalistika 2024

Není obvyklé, aby se na jednom místě sešli ti nejlepší odborníci na oblast pracovního práva a personalistiky, se kterými Studio W navázalo za 30 let svého působení spolupráci. 

Těšte se na přednášející, mezi kterými vystoupí také Gabriela Hrbáčková, ředitelka personální agentury Hofmann Personal. 

Zobrazit více

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ VE SPOLEČNOSTI HOFMANN WIZARD - OPZ 97

je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní pozici.