Naše služby

Zprostředkování personálu

Najdeme vám vhodného kandidáta na danou pracovní pozici. Během procesu náboru kontaktujeme a informujeme potenciální uchazeče a prezentujeme jim pracovní nabídky. Výhodou je úspora času pro interní personalisty, předvýběr a motivace vhodných kandidátů a aktivní a individuální přístup ke klientům i uchazečům. Kandidát se stane Vaším přímým zaměstnancem.

Agenturní zaměstnávání

Nabízíme komplexní řešení pro zaměstnání pracovníků formou dočasného přidělení do vaší firmy. Zatímco vy přiděleného zaměstnance přímo řídíte, my se postaráme o veškerou administrativu spojenou s procesem náboru včetně uzavření pracovní smlouvy, zajištění lékařské prohlídky a ochranných pomůcek, vyplácení odměny za práci, vyřizování neschopenek či administrativy spojené s případnými úrazy a pravidelnou komunikaci s pracovníky.

Zajištění zaměstnanců i mimo EU

Nedostatek lokálních kandidátů umíme na vybrané pozice řešit náborem ze zahraničí. Zajistíme pro vás vyhledání, testování, zprocesování kandidátů, vyřízení víz, ubytování pracovníků, dopravu na místo určení v ČR, komunikaci s pracovníky a péči o ně, monitorování platnosti dokumentů souvisejících s vízy a další služby.

Výhody pro uchazeče


Individuální přístup

Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a postaráme se o vás s maximální péčí, protože věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na spokojenost a úspěch našich pracovníků.

Spravedlivé mzdové podmínky

Zaručíme Vám stejné pracovní podmínky a odměnu, jako mají kmenový zaměstnanci klienta na stejné pozici. Do této odměny se počítá jak mzda, tak například stravné či délka dovolené.

Široká síť kontaktů

Máme 11 poboček po celé České repulice a širokou síť kontaktů na straně zaměstnavatelů. Nabízíme stovky pracovních pozic napříč všemi obory včetně kariérního poradenství.

Novinky z našeho blogu

Certifikace a ocenění

Získali jsme řadu ocenění

Hofmann v médiích


<p>Inovace a investice jdou ruku v ruce.</p>
<p>Stále rostoucí význam vzdělání se speciálním důrazem na vzdělávání celoživotní. Na toto téma a mnoho dalších se jako červená nit vlnula diskusními panely i jednotlivými vystoupeními na zářijové výroční konferenci Sdružení pro zahraniční investice - AFI. </p>

Systémy logistiky

17. říjen 2023

Inovace a investice jdou ruku v ruce.

Stále rostoucí význam vzdělání se speciálním důrazem na vzdělávání celoživotní. Na toto téma a mnoho dalších se jako červená nit vlnula diskusními panely i jednotlivými vystoupeními na zářijové výroční konferenci Sdružení pro zahraniční investice - AFI. 

Zobrazit více
<p>Konec mrtvých duší. Chystá se změna, která ovlivní data o tom, kolik pracovníků firmám chybí.</p>

Hospodářské noviny

16. říjen 2023

Konec mrtvých duší. Chystá se změna, která ovlivní data o tom, kolik pracovníků firmám chybí.

Zobrazit více
<p>Umělou inteligenci typu ChatGPT v rámci personalistiky používá necelá pětina firem.</p>
<p>Využívání AI v personalistice je častější ve velkých podnicích. Tam již využívají tyto nástroje k širšímu spektru činností</p>

HR News

6. říjen 2023

Umělou inteligenci typu ChatGPT v rámci personalistiky používá necelá pětina firem.

Využívání AI v personalistice je častější ve velkých podnicích. Tam již využívají tyto nástroje k širšímu spektru činností

Zobrazit více

Projekt

PODNIKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ VE SPOLEČNOSTI HOFMANN WIZARD - OPZ 97

je spolufinancován Evropskou unií.

Hlavním cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní pozici.