Hledáte dlouhodobou stabilní práci nebo se jen poohlížíte po krátkodobém přivýdělku? Neváhejte nás kontaktovat a my vám najdeme práci dle vašich přání! Díky dlouholetým zkušenostem a působení na pracovním trhu máme přehled o větších i menších zaměstnavatelích a dle vašich individuálních potřeb vám dokážeme nabídnout ty nejzajímavější volné pozice a takového zaměstnavatele, který bude odpovídat vašim představám a hodnotám. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a společně s ním hledáme to nejlepší možné řešení.

Výhody pro uchazeče


Individuální přístup

Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a postaráme se o vás s maximální péčí, protože věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na spokojenost a úspěch našich pracovníků.

Spravedlivé mzdové podmínky

Zaručíme vám stejné pracovní a mzdové podmínky, jako mají kmenoví zaměstnanci klienta na stejné pozici. Jedná se tedy nejen o stejnou mzdu, prémie či bonusy, ale také například o služby poskytované v oblasti stravování či délku dovolené. 

Široká síť kontaktů

Máme 11 poboček po celé České repulice a širokou síť kontaktů na straně zaměstnavatelů. Nabízíme stovky pracovních pozic napříč všemi obory včetně kariérního poradenství.

Nabízená odvětví

V jakých odvětvích u nás můžete hledat práci?


Automotive


Logistika


Technologie a konstrukce


Management, administrativa a HR


Výroba


Obchod a ekonomika


Elektro


IT


Finance

V rámci každého odvětví působí recruiteři, kteří jsou odborníky na danou oblast. To nám umožňuje být rovnocenným partnerem pro naše klienty a zároveň zkušenými průvodci pro kandidáty na pracovním trhu.

Máte zájem o spolupráci?

Chtěli byste další informace, hledáte personál nebo se ucházíte o zaměstnání?
Kontaktujte nás. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Kde nás najdete

Preferujete osobní setkání?

Potkejme se na jedné z našich poboček po celé České republice.

Prejít na kontakty