Hledáte dlouhodobou stabilní práci nebo se jen poohlížíte po krátkodobém přivýdělku? Neváhejte nás kontaktovat a my vám najdeme práci dle vašich přání! Díky dlouholetým zkušenostem a působení na pracovním trhu máme přehled o větších i menších zaměstnavatelích a dle vašich individuálních potřeb vám dokážeme nabídnout ty nejzajímavější volné pozice a takového zaměstnavatele, který bude odpovídat vašim představám a hodnotám. Ke každému klientovi přistupujeme zcela individuálně a společně s ním hledáme to nejlepší možné řešení.

Výhody pro uchazeče


Individuální přístup

Dbáme na vysokou kvalitu poskytovaných služeb a postaráme se o vás s maximální péčí, protože věříme, že individuální přístup má zásadní vliv na spokojenost a úspěch našich pracovníků.

Spravedlivé mzdové podmínky

Zaručíme Vám stejné pracovní podmínky a odměnu, jako mají kmenový zaměstnanci klienta na stejné pozici. Do této odměny se počítá jak mzda, tak například stravné či délka dovolené.

Široká síť kontaktů

Máme 11 poboček po celé České repulice a širokou síť kontaktů na straně zaměstnavatelů. Nabízíme stovky pracovních pozic napříč všemi obory včetně kariérního poradenství.

Nabízená odvětví

V jakých odvětvích u nás můžete hledat práci?


Automotive


Logistika


Technologie a konstrukce


Management, administrativa a HR


Výroba


Obchod a ekonomika


Elektro


IT


Finance

V rámci každého odvětví působí recruiteři, kteří jsou odborníky na danou oblast. To nám umožňuje být rovnocenným partnerem pro naše klienty a zároveň zkušenými průvodci pro kandidáty na pracovním trhu.

Máte zájem o spolupráci?

Chtěli byste další informace, hledáte personál nebo se ucházíte o zaměstnání?
Kontaktujte nás. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Kde nás najdete

Preferujete osobní setkání?

Potkejme se na jedné z našich poboček po celé České republice.

Prejít na kontakty