Firemní hodnoty popisují způsob, jakým jsou poskytovány služby společnosti. Všichni naši zaměstnanci si nesou tyto hodnoty v sobě a jednají podle nich.

Pro úspěch firmy jsou dnes rozhodující dvě kritéria, a to rychlost a kvalita. Již od svého založení se zaměřujeme na spojení flexibilního nasazení s vysokou odborností svých zaměstnanců. Dlouhodobé vazby s našimi zaměstnanci a klienty se odráží v našich hodnotách. Stojíme si za tím, že vzájemný respekt a důvěra jsou neodmyslitelnou součástí úspěchu a spokojenosti při spolupráci. Důležitá je pro nás vysoká kvalita našich služeb a férové jednání, které utváří pevné plnohodnotné partnerství.

Naše společnost staví na třech klíčových pilířích, kterými jsou lidé, hodnoty a úspěch. Naším cílem je propojovat zajímavé společnosti v České republice a na Slovensku s kvalitními kandidáty na pracovním trhu. Uvědomujeme si, že společnosti všech velikostí a zaměření často mají různé preference a potřeby v rámci náboru nových kolegů. Každý klient je výjimečný, proto ke každé spolupráci přistupujeme individuálně a připravujeme řešení na míru.


Pouze ten, kdo zná své hodnoty, je může předávat dále.

Naším posláním a základními hodnotami jsou:

Spolehlivost

Dodržíme, co slíbíme, a svědomitě pracujeme pro blaho našich zaměstnanců a zákazníků.

Kvalita služeb

Naší každodenní snahou a nejvyšším cílem je nabídnout našim zákazníkům a zaměstnancům nejvyšší možnou kvalitu. Jsme přitom v procesu neustálého zlepšování, který je součástí naší firemní kultury.

Zaměstnání s perspektivou

Právě v době rychlých změn jsou zapotřebí partneři, kteří poskytují jistotu. Díky naší dlouhodobé strategii a našim jasným cílům zajišťujeme udržitelný růst a perspektivu dlouhodobé a stabilní spolupráce.

Zdvořilé jednání

Snažíme o upřímnou, respektující a otevřenou komunikaci a také o transparentnost a důvěru.

Otevřenost inovacím

Stále pracujeme na zlepšování našich služeb tak, abychom byli schopni reagovat na přání našich klientů a měnící se chování pracovního trhu.

Týmová orientace

Pouze společně se zákazníky a zaměstnanci budeme úspěšní v konkurenčním boji. Ocenění individuality jednotlivce vytváří přidanou hodnotu pro všechny.

Mohlo by vás zajímat

Píšeme blog o nás, naší firemní kultuře a přinášíme vám rady a tipy při cestě za lepší kariérou.

Zobrazit náš blog

Kde nás najdete

Preferujete osobní setkání?

Potkejme se na jedné z našich poboček po celé České republice.

Prejít na kontakty

Kam dál

Díky orientaci na zákazníka a vysoké kvalitě služeb získala pracovní agentura Hofmann Personal mnoho stálých zákazníků. Vzniklo tak partnerství zaměstnavatelů a zaměstnanců se společností Hofmann Personal jako spojovacím článkem.