Jungheinrich logo

Hledáš práci, která tě bude bavit a nabídne ti možnost získat nové zkušenosti? Firma Jungheinrich hledá právě tebe!

Firma Jungheinrich

Přední dodavatel řešení pro intralogistiku

Jako přední světový dodavatel řešení v oblasti intralogistiky, si firma Jungheinrich již 70 let zakládá na inovativních a udržitelných produktech a řešení pro tok materiálu. Společnost vytváří sklady budoucnosti a rozšiřuje své výrobní kapacity. V Chomutově tak vzniká jeden z nejmodernějších závodů na vysokozdvižné vozíky na světě, který nabídne až 350 kvalifikovaných míst ve výrobě.

Přidej se k nám a těš se na řadu zaměstnaneckých benefitů

Práce v novém
moderním závodě

Příspěvek
na dojíždění

Stravenky v hodnotě 150 Kč/den,
formou stravenkové karty

25 dní
dovolené

Nadstandardní
mzdové ohodnocení

Roční bonus
a další zaměstnanecké benefity

O společnosti Jungheinrich

Vytváří sklady budoucnosti

Jungheinrich se sídlem v Hamburku je významným globálním poskytovatelem řešení v oblasti intralogistiky, který se již 70 let podílí na vývoji inovativních a udržitelných produktů pro tok materiálu. Tato rodinná společnost je průkopníkem v oboru a vytváří sklady budoucnosti.

Síť Jungheinrich zahrnuje 13 výrobních závodů a 41 servisních a prodejních společností. Cílem společnosti je automatizace, digitalizace a optimalizace interních procesů, zvýšení efektivity a udržitelnosti jako základu pro všechny aktivity a rozšíření své globální přítomnosti, zejména v Evropě, Číně a Severní Americe.

350 kvalifikovaných míst ve výrobě

Jungheinrich momentálně rozšiřuje své výrobní kapacity a v Chomutově buduje jeden z nejmodernějších závodů na vysokozdvižné vozíky na světě. Závod s plochou 37 000 m² nabídne až 350 kvalifikovaných míst ve výrobě, což představuje významné pracovní příležitosti pro město Chomutov a jeho okolí.

Máš zájem? Ozvi se nám ještě dnes

Nataliia Melnychenko
Personální koordinátorka

Kontaktuj nás