Chebská pobočka Hofmann Personal se pyšní jazykově vybavenými koordinátory i individuálním přístupem

31. srpen 2022

Hofmann Personal provozuje 11 poboček po celé České republice. Jednou z nich je také ta v Chebu, která funguje již šest let a mezi její největší klienty patří například společnosti DHL Solutions nebo Deufol CZ Production. Jaké služby poskytuje a s čím se na ni mohou obracet uchazeči i klienti?

Chebská pobočka Hofmann Personal se pyšní jazykově vybavenými koordinátory i individuálním přístupemChebská pobočka Hofmann Personal se pyšní jazykově vybavenými koordinátory i individuálním přístupem

Pobočka Hofmann Personal v Chebu funguje již od roku 2016 a nalézt ji můžete přímo v centru na pěší zóně. Všichni místní konzultanti jsou k dispozici jak kandidátům hledajícím uplatnění na pracovním trhu, tak i klientům z řad menších či větších společností potřebujícím obsadit pozice dělnické i manažerské. Konzultanti na této pobočce jsou zkušenými náboráři a díky svým zkušenostem dokážou vyřešit i netradiční požadavky klienta. „Naši koordinátoři mají velice podrobné znalosti lokálního pracovního trhu, orientují se v legislativě a velice dobře zvládají interní procesy Jeden z nich se stal dokonce mentorem pro všechny nově příchozí zaměstnance na tuto pozici. Velkým benefitem je, že se na naší pobočce domluvíte ukrajinsky, rusky, anglicky i německy,“ říká Eva Jančaříková, vedoucí chebské pobočky Hofmann Personal.

Jedním z největších klientů této pobočky je například společnosti DHL Solutions, která spravuje e-shop pro Tchibo. Pro tuto značku pobočka v Chebu nabírá zaměstnance již od svého založení. Společnost DHL Solutions nabízí široké portfolio logistických produktů a řešení, které pokrývá vnitrostátní a mezinárodní doručování balíků, expresní silniční, leteckou a námořní přepravu a end-to-end management dodavatelského řetězce. Hofmann Personal v Chebu se jim tak již od roku 2016 stará nejen o nábor zaměstnanců českých i zahraničních a s tím spojený vízový servis, ale také o testování dovedností uchazečů, ubytování a další služby dle přání klienta. Mezi nejčastěji obsazované pozice zde patří operátoři skladů a řidiči vysokozdvižných vozíků. „Celoročně zaměstnáváme u klienta přibližně 50 zaměstnanců, přičemž v období od září do ledna se toto číslo ještě zdvojnásobuje,“ říká Eva Jančaříková a dodává: „Společnost DHL je zároveň naším prvním projektem, v rámci kterého jsme začali dodávat do provozu také cizince. Zajišťujeme jim ubytování i veškerou další péči mimo pracovní dobu, což bylo zejména v době pandemie koronaviru velkou výzvou.“ Kromě Čechů a Slováků tak dodává chebská pobočka do společnosti DHL také Ukrajince, Maďary a další.

Dalším významným klientem je pak také globální poskytovatel všestranných obalových řešení Deufol CZ Production, který se zabývá odvětvím průmyslového balení, logistikou a vývojem IT systémů pro efektivní fungování dodavatelského řetězce. Tato spolupráce započala v roce 2018 a chebská pobočka se v rámci ní stará jak o nábor zaměstnanců na dočasné přidělení a do kmene, tak i o zajištění zahraničních pracovníků a jejich ubytování. Ve společnosti Deufol zaměstnává Hofmann Personal Cheb v průměru 15 až 20 pracovníků, a to na pozicích dělnických i manažerských. „V minulosti i v současné době je stále složitější najít manuálně zručné pracovníky. Práce se dřevem se znalostí výkresové dokumentace je pro mnohé uchazeče nad jejich možnosti a kandidáty na tyto pozice musíme tedy pečlivě vybírat,“ vysvětluje Eva Jančaříková.

Ať už hledáte práci nebo sháníte do vaší společnosti nové pracovníky, neváhejte se obrátit na naše zkušené konzultanty. Navštivte i vy naši pobočku v Chebu nebo se rovnou podívejte na otevřené pozice v Karlovarském kraji: https://www.hofmann-personal.cz/jobs/kraj/karlovarsky-kraj/

pobocka cheb Hvězdy.jpg

Newsletter

Chcete-li pravidelně dostávat informace o aktuálním vývoji nezaměstnanosti a dalších novinkách z pracovního trhu a HR, odebírejte náš zpravodaj HOFMANN NEWS! Stačí kliknout na odkaz a vyplnit svůj email.