Hofmann Personal je novým oficiálním partnerem HC Škoda Plzeň

16. říjen 2018

Zatímco hráči HC Škoda Plzeň mají rozjetou přípravu na novou sezónu, nezahálí ani vedení klubu. Do skupiny partnerů tak přibylo další zvučné jméno. Novým oficiálním partnerem se stala společnost Hofmann Personal.

Hofmann Personal je novým oficiálním partnerem HC Škoda PlzeňHofmann Personal je novým oficiálním partnerem HC Škoda Plzeň

Vedení klubu podepsalo ve čtvrtek s jednatelem společnosti Heinzem Ostermannem oficiální smlouvu. „Jsme rádi, že můžeme přivítat takového kvalitního partnera do našich řad. Těšíme se, že si budeme oboustranně prospěšní. Firma Hofmann Personal v Plzni spolupracuje se třiceti firmami, po republice je to daleko více. Je to nadnárodní skvělá firma a budeme se snažit jí pomoct v rozvoji,“ řekl při podpisu smlouvy ředitel klubu Emil Kristek.

Klub HC Škoda Plzeň podepsal se společností smlouvu aktuálně na dvě sezóny. „Doufáme, že spolupráce bude pokračovat,“ doplnil Emil Kristek. Firma podporuje sport ve velkém. V Německu se to týká nejen hokejových, ale i fotbalových nebo házenkářských klubů.

Pro HC Škoda Plzeň tak může spojení s Hofmann Personal znamenat i navázání sportovní spolupráce v Německu, konkrétně s klubem Nürnberg Ice Tigers. Partnerství by se mohlo týkat nejen A-týmu, ale i mládežnických kategorií. „Mají skvělé mužstvo, takže by nás velmi těšilo, kdyby se podařilo posunout spolupráci dál. Také bych chtěl pozvat pana jednatele na výjezdy i domácí zápasy a doufám, že naše výsledky budou takové, aby ho náš hokej bavil a zajímal,“ uvedl generální manažer klubu Martin Straka.

Hofmann Personal započala tímto partnerstvím kampaň NENÍ FANOUŠKA BEZ PRÁCE, pomocí které se chystá podporovat další druhy sportu i kulturu nejen v Plzni, ale i v dalších krajích České republiky.