Hofmann Personal v novém kabátě. Nové logo a celá firemní identita odrazem modernizace

14. prosinec 2021

Od samotného založení naší společnosti se snažíme co nejvíce zjednodušit život našich klientů a uchazečů o práci. Modernizace a zjednodušování procesů jsou proto dlouhodobě v centru naší pozornosti. Nově je odrazem těchto snah i naše nové logo a celá firemní identita, kterou bychom vám nyní rádi představili.

Hofmann Personal v novém kabátě. Nové logo a celá firemní identita odrazem modernizaceHofmann Personal v novém kabátě. Nové logo a celá firemní identita odrazem modernizaceStavíme na tradici, ale myslíme moderně. Nové logo proto symbolizuje tradici a historii, ale zároveň i růst, modernitu, transparentnost a jednoduchost. Jak jste si možná všimli, z loga se ztratil typický telefon, který byl jeho součástí již od samotného založení společnosti v Německu. Na jeho místo nyní přichází iniciály naší zakladatelky, Ingrid Hofmann, která je zdrojem invence a inspirace pro nás pro všechny. Iniciály doplňují kruh, který je zároveň hlavním prvkem celého nového vizuálu.

Kromě samotného loga se nová tvář naší společnosti promítne také do podoby sociálních sítí, propagačních materiálů, webových stránek i samotných poboček. Na naše zcela nové webové stránky, které jsou přehlednější a optimalizované i pro mobilní zařízení, se můžete podívat již nyní. Vylepšujeme zkrátka profil naší společnosti ve všech ohledech!
/download/14-vyvoj-loga/


Newsletter

Chcete-li pravidelně dostávat informace o aktuálním vývoji nezaměstnanosti a dalších novinkách z pracovního trhu a HR, odebírejte náš zpravodaj HOFMANN NEWS! Stačí kliknout na odkaz a vyplnit svůj email.