Představení pobočky Ostrava

10. září 2019

V lednu 2019 vznikla nová pobočka Hofmann Personal v Ostravě se sídlím v samém srdci města.

Představení pobočky OstravaPředstavení pobočky Ostrava

Máme zde dva týmy rozděleny do divizí Hofmann Personal a Hofmann Recruitment. Každý z týmů má své úkoly a projekty, na kterých pracují samostatně, ale i jako tým.

Dvě divize, jeden tým

Hofmann Personal se stará o přidělené zaměstnance primárně z řad dělnických profesí.

Hofmann Recruitment naplňuje přání klientů v podobě kvalifikovaných zaměstnanců do kmene. Vlivem zaměření regionu jsou silnou stránkou ostravské pobočky především pozice v rámci automotive, strojírenství, IT a k tomu navázané pozice z HR, ekonomie, logistiky, obchodu a další.

Tým je složen ze seniorních recruiterů, kteří se své práci věnují již několik let, a dle jejich slov jsou nadšeni a zapáleni stejně jako první den.

Noví, ale ne tak úplně

V Moravskoslezském kraji je pobočka úplně nová. Stojí před úkolem postupně budovat povědomí u klientů a kandidátů o Hofmann Personal. Nicméně jakožto osobnosti se kolegové na HR trhu v tomto regionu pohybují již „nějaký pátek“. Budování nové pobočky přijali jako velkou výzvu.

Uvědomují si, že za současných podmínek lehké stagnace a snah firem stabilizovat, není lehký úkol budovat novou pobočku, ale i tak se těší na společné kroky.

CO VZKAZUJÍ kolegové z Ostravy SVÝM KANDIDÁTŮM A KLIENTŮM?

Naší silnou stránkou je, i přes rozdělení do divizí, kompaktní a skvěle se doplňující tým, který spolu dokáže strávit i mimopracovní dobu, například u pečení koláčků. :)

Přijďte se sami přesvědčit. U nás máte dveře otevřené