Rok 2021 byl pro Hofmann Personal v České republice tím nejúspěšnějším od jeho založení

12. červenec 2022

Loňský rok byl pro naši personální agenturu tím vůbec nejúspěšnějším od jejího založení v Česku. V žebříčku jsme se totiž posunuli opět nahoru a patříme tak mezi sedm největších a nejstabilnějších personálních agentur na českém trhu. Vyhlášení výsledků proběhlo na celofiremním setkání na Vysočině koncem června.

Rok 2021 byl pro Hofmann Personal v České republice tím nejúspěšnějším od jeho založeníRok 2021 byl pro Hofmann Personal v České republice tím nejúspěšnějším od jeho založení

Naše agentura Hofmann Personal slaví úspěchy. V České republice máme za sebou vůbec nejúspěšnější rok v celé naší historii od roku 1993. V celkovém obratu jsme se totiž umístili na sedmém místě se 4% podílem na trhu mezi nejlepšími personálními agenturami na trhu. V recruitmentu jsme pak obsadili dokonce příčku čtvrtou, což je skok o celých šest míst oproti roku 2020.

Velmi pozitivní jsou také výsledky z našeho loňského interního průzkumu spokojenosti. Až 93 % zaměstnanců v něm uvedlo, že u nás rádi pracují, což je o téměř desetinu procentních bodů více než v předchozím roce. Dalších 72 % by pak chtělo v Hofmannu Personal pracovat 5 let a více. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás klíčová, protože jen tak dokážeme poskytovat kvalitní služby našim klientům i kandidátům.  

Rádi bychom tak poděkovali všem našim zaměstnancům za jejich píli a vytrvalost, díky kterým jsme byli schopni dosáhnout těchto výsledků a doufáme, že s jejich pomocí budeme i dále růst.

Výsledky jsme vyhlásili na celofiremním setkání ve Vysočina Areně v Novém Městě na Moravě, které se uskutečnilo koncem června. Zúčastnilo se ho přibližně 90 zaměstnanců ze všech našich 12 poboček. Celá akce se nesla v tematickém duchu olympijských her v Pekingu, které se konaly letos v zimě. Byli jsme rozdělení do osmi týmů, z nichž každý reprezentoval jednu zemi. V těchto týmech jsme pak absolvovali nejen stmelovací hry a sportovní aktivity na venkovních sportovištích, ale také kreativní výzvu v podobě kulturní reprezentace dané země. Kromě soutěžních disciplín jsme měli možnost vyzkoušet si také diagnostiku zdraví nebo jít na prohlídku Vysočina Arény, která je dějištěm Mistrovství světa v biatlonu. Celofiremní setkání jsme si moc užili a těšíme se se zase na příště!

Newsletter

Chcete-li pravidelně dostávat informace o aktuálním vývoji nezaměstnanosti a dalších novinkách z pracovního trhu a HR, odebírejte náš zpravodaj HOFMANN NEWS! Stačí kliknout na odkaz a vyplnit svůj email