Byznys a srdce v jednom: Ondřej Vlček o kyberbezpečnosti a filantropii

7. květen 2024

Podcast si můžete poslechnout na svých oblíbených platformách:

Byznys a srdce v jednom: Ondřej Vlček o kyberbezpečnosti a filantropiiByznys a srdce v jednom: Ondřej Vlček o kyberbezpečnosti a filantropii

Nebo na našem YouTube viz níže:


Byznys a srdce v jednom: Ondřej Vlček nejen o kyberbezpečnosti a filantropii


Ponořte se do příběhu Ondřeje Vlčka, jednoho z nejúspěšnějších českých podnikatelů na mezinárodní scéně. Jeho cesta začala v roce 1995 obyčejnou brigádou ve firmě Avast, která vyvíjela antivirové programy. Během neuvěřitelných 25 let prošel Ondřej strukturou firmy od spodních příček až na vrchol, aby pak Avast dovedl k monumentální fúzi s americkým gigantem NortonLifeLock.

V nově stvořené globální firmě Gen Digital zastává Ondřej Vlček prestižní pozici prezidenta. Jeho talent a píle ho dovedly k získání řady prestižních ocenění, mezi něž patří cena EY Podnikatel roku České republiky, Cena Gratias Agit za filantropii a titul Manažer roku časopisu Forbes Česká republika.

Ondřej Vlček není jenom výjimečný podnikatel, ale i velkorysý filantrop. Se svou ženou Katarínou založil Nadaci manželů Vlčkových, která s rekordním vkladem v historii české filantropie podporuje paliativní péči o těžce nemocné děti.

Poslechněte si rozhovor plný inspirace, motivace a cenných lekcí z podnikatelského světa i filantropie na své oblíbené platformě.