Hofmann Personal Monitor: Společně to zvládneme!

19. březen 2020

když jsme v únoru spouštěli další vlnu průzkumu mezi personalisty, netušili jsme, do jaké situace se Česká republika dostane. V dotazníku jsme se vás ptali, jaký dopad budou mít události v Číně a pandemie COVID-19 na personalistiku ve vašich firmách. Výsledky zřejmě nikoho nepřekvapí - ještě na konci února panoval ve firmách relativní optimismus, s dalšími restrikcemi a opatřeními však nálada prudce klesá.

Hofmann Personal Monitor: Společně to zvládneme!Hofmann Personal Monitor: Společně to zvládneme!


Průzkum jsme ukončili před pár dny a na první výsledky se můžete podívat zde.


Nejste si jistí legislativou či postupy, které se týkají karantény, práce z domova, ošetřovného či dalších personálních věcí? Obraťte se na nás prostřednictvím kontaktu info@hofmann-personal.cz - společně to zvládneme!


V Hofmann Personal se chceme připojit k vlně solidarity, která se v Česku zvedá mezi občany i firmami. Nabízíme Vám proto zdarma konzultace k současné situaci. Naši specialisté jsou v kontaktu s ministerstvy, úřady a institucemi v oblasti HR a mají proto informace, které jsou běžným personalistům bohužel těžko dostupné. Pokud si nejste jistí a uvítali byste radu a pomoc, obraťte se na nás. Společně to zvládneme!


Přeji Vám pevné nervy a energii na řešení současné situace!


S pozdravem

Gabriela Hrbáčková | Managing Director