Základy úspěchu náborového projektu – pobočka Stříbro

10. říjen 2019

Nové projekty jsou u nás v dobrých rukou

Základy úspěchu náborového projektu – pobočka StříbroZáklady úspěchu náborového projektu – pobočka Stříbro

Za dobu naší existence se nám podařilo úspěšně rozjet několik projektů v oblasti logistiky a výroby a to zejména v CTParku Nová Hospoda v Boru u Tachova nebo v Panattoni Parku v Ostrově u Stříbra.

V současné době jsme začali spolupracovat s novou firmou ve Stříbře, která působí na trhu téměř 30 let a během tohoto období se stala předním výrobcem v nápojovém obalovém průmyslu ve střední a východní Evropě.

Rozjezd výroby společnost naplánovala na 1.6.2020, ale už nyní jsou nábory v plném proudu, aby se stihli zaměstnanci na odpovídající pozice zaškolit. Bude se jednat o jeden z technologicky nejvyspělejších provozů ve svém oboru na světe a zaměstná přibližně 160 lidí. Společnost s námi spolupracuje při vyhledávání pracovníků na různé pracovní pozice.

Kritéria úspěšného projektu na „zelené louce“

Rádi bychom zmínili, že každý nový projekt je pro nás určitou výzvou, kterou rádi přijmeme zejména při dodržení následujících dvou pravidel: flexibilita a konkurenceschopnost klienta v konkrétním regionu. Vzhledem k našim dlouholetým zkušenostem můžeme i v tomto případě potvrdit, že je velmi důležitá motivace pro zaměstnance ze strany klienta, ať už finanční nebo kariérní, neméně důležité je zázemí společnosti, péče o zaměstnance, individuální přístup i nový druh zaměření.

Projekty, kde nepodceňují důležitost motivace lidí jsou daleko úspěšnější než ty, kde není hodnota zaměstnanců dostatečná nebo úměrná jejich pracovní pozici.

Shrnuto podtrženo: TOP 5 úspěšného projektu

  • Úzká spolupráce personální společnosti a klienta
  • Znalost lokálního trhu
  • Unikátní produkt či výrobní program
  • Inovace v rámci motivace zaměstnanců
  • Strategický plán náboru

Znalost lokálního trhu, přehled o mzdách ve Vašem regionu, analýzy a průzkum trhu, můžete nechat na nás.

Váš tým Hofmann Personal.


Chcete pracovat pro nově vznikající firmu ve Stříbře se zajímavými benefity a nástupem přímo do kmene?