Operátor/ka výroby se dřevem

Lokalita: Plzeňský kraj (Ostrov u Stříbra)

Odměna: 21 528 - 24 028 Kč/měs

Vaše kontaktní osoba

Langová Jana

jana.langova@hofmann-personal.cz

+420 733 641 993

Popis pozice

  • výroba kancelářského nábytku

Požadavky

  • ideální vzdělání v oboru truhlář nebo praxe v oboru
  • manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost
  • časová flexibilita.

Nabídka

  • 21.528– 24.028 Kč/měs
  • 90 Kč stravenky hrazené firmou
  • 2 x za rok docházkový bonus 9 000 Kč
  • ubytování zdarma při 100% docházce
  • doprava z Plzně zajištěna zdarma
  • nástup možný dle domluvy
  • možnost týdenních záloh